Budynek usługowy z WZ do 32 lokali mieszkalnych oraz powierzchnia pod bank w Piszu

Szczegóły ogłoszenia

Na sprzedaż budynek usługowy oraz powierzchnia pod bank ( obecny sposób użytkowania budynku usługowego : hostel, noclegi ) o łącznej powierzchni użytkowej około 1932 m2 w tym powierzchnia banku około 377 m2. Budynek usytuowany jest na dwóch działkach o powierzchni około 2149 m2. Stan prawny : użytkowanie wieczyste. Powierzchnia zabudowy 842 m2. Wszystkie media z sieci miejskiej w tym ogrzewanie. Zapewniony dostęp do drogi publicznej. Założona księga wieczysta. Na działkę zostały wydane warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na rozbudowie, przebudowie i zmianie sposobu użytkowania części budynku usługowego na budynek mieszkalny wielorodzinny do 32 lokali wraz z zagospodarowaniem terenu. Powierzchnia użytkowa projektowana około 2335 m2, powierzchnia mieszkalna projektowana około 2000 m2
Nieruchomość zlokalizowana w centrum miasta o bardzo dużym ciągu komunikacyjnym. W najbliższym sąsiedztwie budynki wielorodzinne i usługowe. Na zachód w odległości około 350 m znajduje się dworzec kolejowy i autobusowy, na wschód od budynku w odległości około 400 m znajduje się Plac Daszyńskiego oraz rzeka Pisa.
Budynek z 1992 r, II piętrowy, podpiwniczony z nieużytkowym poddaszem pokryty dachem stromym o konstrukcji drewnianej pokryty dachówką trapezową. Stan techniczny budynku usługowego do remontu. Stan techniczny części budynku zajętego przez bank : bardzo dobry, świeżo po remoncie.
Przyłącza:
kanalizacyjne, wodociągowe, elektroenergetyczne, gazowe, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej
Turystyczne miasteczko Pisz jest rozwijającym się miastem o bardzo dużym potencjale, położone jest nad nieodkrytym jeszcze jeziorem Roś i rzeką Pisą. Jezioro Roś leży na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Miasto otacza piękna Puszcza Piska z takimi jeziorami jak Wiartel, Brzozolasek, Nidzkie, Sniardwy, Jegocin. Zimą znajduje się wioska narciarska w Wiartlu z licznymi trasami i wypożyczalnią nart biegowych. W niedalekiej przyszłości powstanie szlak wodny łączący Warszawę z Piszem poprzez Wisłę, Narew i Pisę. Rzeka Pisa wypływa z jeziora Roś dzięki czemu będzie można z Warszawy dopłynąć aż do Węgorzewa. Pisz posiada nową plaże publiczną z ekomariną z całą infrastrukturą żeglarską. Brzegi Pisy zostały ładnie zagospodarowane poprzez budowę nabrzeży wraz z portem.
Powyższa oferta nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Więcej szczegółów pod nr tel 570230080 Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację.
tel 570230080

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 570... ...Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry