Kobieta uderzyła w słup energetyczny. Miała prawie 2 promile

2021-04-02

W nocy piscy policjanci otrzymali zgłoszenie o pojeździe, który uderzył w słup energetyczny. Kierująca tym autem próbowała odjechać, ale została zatrzymana przez funkcjonariuszy. Samochodem marki Alfa Romeo kierowała 28-letnia kobieta. Miała blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Trafiła do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara nawet 2 lat pozbawienia wolności.

Dzisiejszej nocy (2 kwietnia br.) przed godz. 4.00 oficer dyżurny piskiej komendy otrzymał zgłoszenie o pojeździe, który uderzył w słup energetyczny. Zdarzenie miało miejsce na Alei Turystów w Piszu. Z relacji zgłaszającego wynikało, że kierująca tym autem próbowała odjechać. Policyjny patrol natychmiast pojechał we wskazane miejsce.

W słup energetyczny uderzył pojazd marki Alfa Romeo. Kierowała nim 28-letnia mieszkanka Białej Piskiej. Policjanci wyraźnie czuli alkohol od kobiety. Badanie jej stanu trzeźwości wykazało blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali kierującej prawo jazdy. 28-latka trafiła do policyjnego aresztu. Policjanci będą wyjaśniali przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości jest przestępstwem zagrożonym karą pozbawienia wolności do lat 2.
źródło KPP Pisz

ZOBACZ

Do góry